Ar islaikytu sitas vps planas su 512mb ram serveri su mazdaug 30pluginu ar biski maziau tarp ju butu anticheat sms sistema ir t.t.
Jai neislaikytu parasykit kiek max pluginu islaikytu
vps 2 planas www.vpsnet.lt
- aaarnas
- Vyr. diskusijų administratorius
- Posts: 3891
- Joined: 2010 Aug 31 13:21
- Skype: fiarno
- Contact:
Re: vps 2 planas www.vpsnet.lt
Pluginų 1 ar 100 nėra skirtumo. Jei rašysi serverį ir myqsql į 512 ram, tai gali neužtekti. Jei tik serverį, tai pilnai užteks.
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.
Re: vps 2 planas www.vpsnet.lt
Tai reiškia, jeigu dėsi 50 pluginų, RAM'o kiekio nenaudos nuo to?
- aaarnas
- Vyr. diskusijų administratorius
- Posts: 3891
- Joined: 2010 Aug 31 13:21
- Skype: fiarno
- Contact:
Re: vps 2 planas www.vpsnet.lt
Neįsivaizduok, kad 100 pluginų reikia 200ramų. Pluginai ima labai mažai. Daugiausiai gal game mode, bet kiti tai nepatingai. Pluginai čia mažiausia dėl ko tau reiktų jaudintis.
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.
-
- Jau po truputį tampa savu
- Posts: 187
- Joined: 2011 Jan 11 18:32
- Skype: kesys19
- Location: Kaunas/Batniava
Re: vps 2 planas www.vpsnet.lt
Nuo pluginu beveik niekas nepriklauso. Reikia daugiau demesio skirti pacio serverio sutvarkymui, kad nebutu apkrautas nereikalingai. Pvz, anticytine ar pan. Daug resource ryja mysql, dar resursu naudojimo kiekis priklauso nuo serverio rusies, jeigu servas bus public, gungame, csdm ar koks kz, tai resursu tikrai reikia nelabai daug. O jei servas bus su kokiu zm modu, tai jis resursu ims biski daugiau. life55 512 tau neuzteksm jei desi anticyne, sms sistemas, nes sms sistemoms reikia mysql, kuris ryja apie 150-220 ram (bent pas mane tiek
). Situo atveju pas tave servas paves be lagu max 12-20 player. Jei klystu, tai pataisykit mane D. Bet pas mane taip yra.

Re: vps 2 planas www.vpsnet.lt
Papriestarausiu del pluginu. Jus matau neisivaizduojat ka pluginas atlieka, nes jei jame bus funkcija kuri atlikines veiksmus kas milisekundes kiekvienam zaidejui tai jei bus 30 zaideju padides ram sunaudojimas ir CPU. Nes RAM yra uzkesuojamas atlikti CPU veiksmams.kesiukas wrote:Nuo pluginu beveik niekas nepriklauso. Reikia daugiau demesio skirti pacio serverio sutvarkymui, kad nebutu apkrautas nereikalingai. Pvz, anticytine ar pan. Daug resource ryja mysql, dar resursu naudojimo kiekis priklauso nuo serverio rusies, jeigu servas bus public, gungame, csdm ar koks kz, tai resursu tikrai reikia nelabai daug. O jei servas bus su kokiu zm modu, tai jis resursu ims biski daugiau. life55 512 tau neuzteksm jei desi anticyne, sms sistemas, nes sms sistemoms reikia mysql, kuris ryja apie 150-220 ram (bent pas mane tiek). Situo atveju pas tave servas paves be lagu max 12-20 player. Jei klystu, tai pataisykit mane D. Bet pas mane taip yra.
- rotosas
- Gana aktyvus vartotojas
- Posts: 225
- Joined: 2011 Mar 19 18:56
- Skype: rotosas
- Location: Vilnius
Re: vps 2 planas www.vpsnet.lt
Jeigu turi web (ant kito hosto), tai sms sistemas siūlau rašyti į web hostą ir padaryti išorinį prisijungimą, kad galėtų serveris susijungti su jomis. Tada tau į VPS nereikės įrašyti mySQL. 



Jei padėjau, nepagailėk ir nepatingėk paspaust +KARMA.

Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 3 guests