Reikia DeathrunVip plugino

Šiame forume vartotojai gali prašyti jiems reikiamo plugino.
Forum rules
Šiame forume galite siūlyti idėjas ar prašyti jums reikalingų pluginų. Jei kas nors pradės jį kurti, tai pasirašys Jūsų sukurtoje temoje. Niekada nepykite, jei niekas neatsako į Jūsų prašymą. Gal tai tiesiog per sudėtinga, arba reikalauja per daug darbo.
dziugas133
Parašęs kelias žinutes
Posts: 5
Joined: 2013 Apr 19 17:54

Reikia DeathrunVip plugino

Post by dziugas133 »

Sveiki, man iškylo tokia problema. Nusprendžiau pakurti serverį dėl įdomumo, su draugais palošti, o gal net vėliau ir ant hosto jungti. Nu tai va viskas kaip ir gerai su tuo admin pack, bet truksta Admin/ vip menu, norėčiau, kad padarytumėte, sukurtumete. Aš noriu kad pradžioje raundo adminui ar vipui duotu:
1. 155 hp.
2. 255 armmor.
3. 2x gravity
4. 500 speed.
5. Genades pack.
6. Multi jump. dvigubas suolis
7. Random arba galite padaryti nightvison.
Kadangi aš turiu deathrun serveri, tai reikia, kad teroristui biški būtū kitoks dar vipmenu.:
1. 155 hp.
2. 255 armmor.
3. 2x gravity
4. 500 speed.
5. Genades pack.
6. Multi jump. dvigubas suolis
7. Deagle (2 kulkos)
8. Random arba nightvision.
Aš turiu vip menu lygiai tokį pat, tik truksta multijump, admin ir vipui duoda multijump, bet nėra multijump pasirinkimo vipmenu lenteleje ir neina pasirinkti, o iškarto turi multijump. Tai vat labai jusu prasau sukurkite. :///

User avatar
Giltinas
Jau po truputį tampa savu
Posts: 149
Joined: 2012 Jan 03 21:38
Skype: edgaras9512
Location: Šilutė

Re: Reikia DeathrunVip plugino

Post by Giltinas »

Bėgam kurti. Numesk koda patvarkysime nes tikrai nieks tau čia nekurs.
Image

dziugas133
Parašęs kelias žinutes
Posts: 5
Joined: 2013 Apr 19 17:54

Re: Reikia DeathrunVip plugino

Post by dziugas133 »

Žek aš čia nelabai įkertu, gal gali savo skype duot ir man padėtum, viską aiškiau paiškinčiau ir atsiusčiau.

User avatar
Giltinas
Jau po truputį tampa savu
Posts: 149
Joined: 2012 Jan 03 21:38
Skype: edgaras9512
Location: Šilutė

Re: Reikia DeathrunVip plugino

Post by Giltinas »

Tai čia įdėk...
Image

dziugas133
Parašęs kelias žinutes
Posts: 5
Joined: 2013 Apr 19 17:54

Re: Reikia DeathrunVip plugino

Post by dziugas133 »

Aš turiu vipmenu plugina, sma faila ir ten kt. Ir žodžiu atskira multijump plugina adminui ir vipui

Tetusis

Re: Reikia DeathrunVip plugino

Post by Tetusis »

masofkiu netruksta aciu, vien 500speed yra isityciojimas is deathrun modo.

dziugas133
Parašęs kelias žinutes
Posts: 5
Joined: 2013 Apr 19 17:54

Re: Reikia DeathrunVip plugino

Post by dziugas133 »

Neturi ką parašyti šioje temoje, tai ne freepostink, nes esi totalus freeposteris. Jei nežinojai visų pirmą 500 speed yra standartas visuose deathrun serverių vipmenu. Visu antrą jei neišmanai apie tai, tai čia ir nerašyk... Ačiu tau labai už pagalba.

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Reikia DeathrunVip plugino

Post by laimiukas3 »

dziugas133 wrote:Neturi ką parašyti šioje temoje, tai ne freepostink, nes esi totalus freeposteris. Jei nežinojai visų pirmą 500 speed yra standartas visuose deathrun serverių vipmenu. Visu antrą jei neišmanai apie tai, tai čia ir nerašyk... Ačiu tau labai už pagalba.
dziugas133 ebalo zavali malalietka :facepalm:
Image
Image
Image

Tetusis

Re: Reikia DeathrunVip plugino

Post by Tetusis »

dziugas133 wrote:Neturi ką parašyti šioje temoje, tai ne freepostink, nes esi totalus freeposteris. Jei nežinojai visų pirmą 500 speed yra standartas visuose deathrun serverių vipmenu. Visu antrą jei neišmanai apie tai, tai čia ir nerašyk... Ačiu tau labai už pagalba.
Nuo kada standartas, kvaily, tavo iskreiptam supratime nebent, perdaug zaidei turbut kokiame komerciniame projekte kur yra viskas daroma del litu :), aisku lietuvos serveriai bent dauguma issigime kopijuodami nevykusias idejas nuo kitu tuo pasekoje turime tave, runkeli kuris toliau Lietuvos ribu nera lankesis, o uzveisti dar viena masofke nemanau, kad cia tau kazkas pades kai yra sunaikinamas gameplay gali ieskotis kito forumo.

dziugas133
Parašęs kelias žinutes
Posts: 5
Joined: 2013 Apr 19 17:54

Re: Reikia DeathrunVip plugino

Post by dziugas133 »

Nereikia ieškotis, nes jau padėjo man. Be to ar aš sakiau, kad kursiu projektą? Nu žodžiu visu pirmą isigylink tik tada pamokslauk. Tema delete.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests