Page 1 of 1

Sms Sistemos ir Komerciniai mokesčiai.

Posted: 2013 Jan 11 15:15
by Dzinglis
Sveiki, taigi norėjau paklausti ar reikia už ka nors priedo mokėti laikant įjungta serverį ir užsiiminėjant komercinėmis paslaugomis ? Žinau, kad mokėjimai.lt nuima 50% nuo gaunamo pelno, bet ar yra dar kokie atskiri mokesčiai, kurie gali mane užklupti? (Be VPS pirkimo ir t.t)

Re: Sms Sistemos ir Komerciniai mokesčiai.

Posted: 2013 Jan 11 15:19
by aaarnas
Viską gali daryti, pirkti vps, laikyti serverį. Gali naudoti mokėjimai.lt sms paslaugas. Bet jei naudosi makro paslaugas (bankinis atsiskaitymas, maxima ir tt), tai už tai reikia mokėti mokesčius pačiam ir reikia turėti ind. veiklos pažymėjimą. (kiek žinau).
Be to, mokėjimai.lt negauna žinučių iš tele2 vartotojų be IV pažymėjimo.

Re: Sms Sistemos ir Komerciniai mokesčiai.

Posted: 2013 Jan 11 15:20
by Trickas
Nebus jokių mokesčių, nebent norėsi įregistruoti savo veiklą vmi.

Re: Sms Sistemos ir Komerciniai mokesčiai.

Posted: 2013 Jan 11 15:28
by Dzinglis
Ar man apsimoka ir kaip sakant legalu, jei aš esu nepilnametis ? Nes nenoriu vėliau turėti bėdu.... :)

Re: Sms Sistemos ir Komerciniai mokesčiai.

Posted: 2013 Jan 11 16:00
by aaarnas
Nepilnametis būdamas pasirašinėjant sutartį su mokėjimai.lt reikės tėvų sutikimo. Ten viskas paaiškinta turėtų būti.
Bet tau pirma siūlyčiau gauti pajamas sms žinutėmis tiesiog į hostingą, nes pirma bent projektą veikiantį sukurk. Milijonų vis tiek neuždirbsi.

Re: Sms Sistemos ir Komerciniai mokesčiai.

Posted: 2013 Jan 11 17:50
by Dzinglis
Dabar tėvu sutikimo nereikia tik savo atskiros banko saskaitos. :) O mokejimai.lt Pinigu taip nenuima už paslaugas tik savo dalį pasiema iš gauto mano pelno ?