GamesNET serveriu tinklas ! + Publikas su EAC Apsauga!+Web

Jūsų sukurti serveriai, internetiniai projektai.
Forum rules
Reikalaujami kriterijai:
1. Išsamus aprašymas apie Jūsų projektą.
2. Informacija turi būti pateikta gražiai, tvarkingai sudėliojant viską į vietas.

3. Kurdami pristatymą Jūs turite sudominti skaitytoją, kad jis apsilankytų Jūsų projekte. To pasiekti galima kuo išsamiau aprašant Jūsų projekto privalumus ir priežastis kodėl žmogus turi čia apsilankyti.
Post Reply
esometric
Parašęs kelias žinutes
Posts: 5
Joined: 2012 Jul 25 15:09

Re: GamesNET serveriu tinklas - Galingiausi cs 1.6 Serveriai

Post by esometric »

Na sveiki vaikai ;-) As esu sio servo o tiksliau duomenu centro savininkas kuri pagal kazkokuri cia vaikuti apgavo padaugindami branduoliu skaiciu, na galiu pasakyt taip vaikai jei neismanot kam komentuojate kas cia per kvaila diskusija jei nesugebat skirt vps duo ds ?

User avatar
hleV
AMX Mod X ekspertai
Posts: 875
Joined: 2011 Apr 02 11:23
Skype: hlev.lt
Location: Šiauliai

Re: GamesNET serveriu tinklas - Galingiausi cs 1.6 Serveriai

Post by hleV »

Tu čia į ką kreipiesi? Nes ar VPS ar VDS, procesoriaus dažnis nesidaugina iš branduolių skaičiaus.

Tokį užrašą tai aš suprantu: „6x2x2.53 GHz“, kuris yra duomenų centre. Jis reiškia 6 branduolius (ir dar 6 „virtualius“), kurių kiekvienas veikia 2.53 GHz dažniu. Čia kalbam konkrečiai apie vaikus, kurie tiki tais VPS, kurie pateikia sudaugintą dažnį (pvz. Static.lt).
Last edited by hleV on 2012 Jul 25 15:19, edited 2 times in total.
Image ← RIP best userbar
DISKUSIJA: KIETAS PLUGIN'O UŽSAKOVAS
Privačios pagalbos neteikiu!

Swat
Ar jis surinks 50 žinučių?
Posts: 49
Joined: 2012 Jul 12 14:07

Re: GamesNET serveriu tinklas - Galingiausi cs 1.6 Serveriai

Post by Swat »

esometric wrote:Na sveiki vaikai ;-) As esu sio servo o tiksliau duomenu centro savininkas kuri pagal kazkokuri cia vaikuti apgavo padaugindami branduoliu skaiciu, na galiu pasakyt taip vaikai jei neismanot kam komentuojate kas cia per kvaila diskusija jei nesugebat skirt vps duo ds ?
Cia man rodos jie specelistai , viska zinantys ir viska ismanantys, o jei pasakai kad nenusimanai tai ir gerkle perkastu turbut :D Jiems kaip ir sakiau iki musu serverio kaip peskom iki menulio . gal pavydi cia dauguma ar dar kazkas :)

TETYYS
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 457
Joined: 2011 Dec 26 21:49

Re: GamesNET serveriu tinklas - Galingiausi cs 1.6 Serveriai

Post by TETYYS »

Swat wrote: Ka tuo nori pasakyt kad pas mus VPS ?
Pagalvok dar 10 min.
esometric wrote:Na sveiki vaikai ;-) As esu sio servo o
tiksliau duomenu centro savininkas
kuri pagal kazkokuri cia vaikuti
apgavo padaugindami branduoliu
skaiciu, na galiu pasakyt taip vaikai jei
neismanot kam komentuojate kas cia per kvaila diskusija jei nesugebat skirt
vps duo ds ?
Ko čia atėjai visus pradėjai vaikais vadint? Kas sakė, kad mes nieko neišmanom? Manau, kad swatas tave čia pakvietė, nes neturėjo ką pasakyt.
Swat wrote: Cia man rodos jie specelistai , viska zinantys ir viska ismanantys, o jei pasakai kad nenusimanai tai ir gerkle perkastu turbut :D Jiems kaip ir sakiau iki musu serverio kaip peskom iki menulio . gal pavydi cia dauguma ar dar kazkas :)
Negalim taip palikt paskutinio posto visiškai nelogiško. Kai neturi ką pasakyt, tai giriesi pinigais?
Last edited by TETYYS on 2012 Jul 25 15:20, edited 1 time in total.

Swat
Ar jis surinks 50 žinučių?
Posts: 49
Joined: 2012 Jul 12 14:07

Re: GamesNET serveriu tinklas - Galingiausi cs 1.6 Serveriai

Post by Swat »

TETYYS wrote:
Swat wrote: Ka tuo nori pasakyt kad pas mus VPS ?
Pagalvok dar 10 min.
esometric wrote:Na sveiki vaikai ;-) As esu sio servo o
tiksliau duomenu centro savininkas
kuri pagal kazkokuri cia vaikuti
apgavo padaugindami branduoliu
skaiciu, na galiu pasakyt taip vaikai jei
neismanot kam komentuojate kas cia per kvaila diskusija jei nesugebat skirt
vps duo ds ?
Ko čia atėjai visus pradėjai vaikais vadint? Kas sakė, kad mes nieko neišmanom? Manau, kad swatas tave čia pakvietė, nes neturėjo ką pasakyt.
o Ko tu cia atejai , eik dirbt arba atostogauk jei dar mokslus kremti, su tavim niekas nesneka . Neveltui tau cia forume ir perspejimu prideliota ir tt .. matosi kad smegeneles tavo tirshtos .

TETYYS
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 457
Joined: 2011 Dec 26 21:49

Re: GamesNET serveriu tinklas - Galingiausi cs 1.6 Serveriai

Post by TETYYS »

Swat wrote: o Ko tu cia atejai , eik dirbt arba atostogauk jei dar mokslus kremti, su tavim niekas nesneka .
Kaip matai prišnekėjom 4 puslapius (oi 5) + dar turiu 200 postų. Ir vėl neturi ką pasakyt arba nedamatai :/
Last edited by TETYYS on 2012 Jul 25 15:25, edited 1 time in total.

esometric
Parašęs kelias žinutes
Posts: 5
Joined: 2012 Jul 25 15:09

Re: GamesNET serveriu tinklas - Galingiausi cs 1.6 Serveriai

Post by esometric »

hleV wrote:Tu čia į ką kreipiesi? Nes ar VPS ar VDS, procesoriaus dažnis nesidaugina iš branduolių skaičiaus.

Tokį užrašą tai aš suprantu: „6x2x2.53 GHz“, kuris yra duomenų centre. Jis reiškia 6 branduolius (ir dar 6 „virtualius“), kurių kiekvienas veikia 2.53 GHz dažniu. Čia kalbam konkrečiai apie vaikus, kurie tiki tais VPS, kurie pateikia sudaugintą dažnį (pvz. Static.lt).
Is kur tu cia VDS istraukei ? cia puse komentuoja bet neskire kas yra dedikuotas serveris kas yra virtualus dedikuotas serveris.

Swat
Ar jis surinks 50 žinučių?
Posts: 49
Joined: 2012 Jul 12 14:07

Re: GamesNET serveriu tinklas - Galingiausi cs 1.6 Serveriai

Post by Swat »

TETYYS wrote:
Swat wrote: o Ko tu cia atejai , eik dirbt arba atostogauk jei dar mokslus kremti, su tavim niekas nesneka .
Kaip matai prišnekėjom 4 puslapius (oi 5) + dar turiu 200 postų. Ir vėl neturi ką pasakyt arba nedamatai :/
10syk parasysiu . Tau nera ka sakyti. eik is cia .

-- 2012 Lie 25 16:29 --

O beje , Reikia juk dziaugtis kad mes dar sirdyse vaikai !! :) Negi geriau kai kokiais Diedais vadina :) Geriau jau vaikai bukime nei sukriose seniai :D

TETYYS
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 457
Joined: 2011 Dec 26 21:49

Re: GamesNET serveriu tinklas - Galingiausi cs 1.6 Serveriai

Post by TETYYS »

esometric wrote: Is kur tu cia VDS istraukei ? cia puse komentuoja bet neskire kas yra dedikuotas serveris kas yra virtualus dedikuotas serveris.
Katik pagooglinau: VPS = DS.

-- 2012 Lie 25 15:32 --
Swat wrote: 10syk parasysiu . Tau nera ka sakyti. eik is cia .
Pats ir eik. Tu man ne tėvas, kad aiškintum ir nebandyk pakelt nuotaikos smailais, jei taip ir toliau tai modai rakinkit temą, nes bus čia tikra mėsmalė.

esometric
Parašęs kelias žinutes
Posts: 5
Joined: 2012 Jul 25 15:09

Re: GamesNET serveriu tinklas - Galingiausi cs 1.6 Serveriai

Post by esometric »

:DD Tai dar linka numesk googlintojau VPS=DS :DDD Jau geriau rimtai nekomentuok pirmais bent mokykla baik.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests