dėl find servers + DĖL LANG.

Forumas skirtas spręsti problemas iškilusias su CS 1.6 serveriais.
Post Reply
Augustinas
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 56
Joined: 2011 Dec 07 12:48

dėl find servers + DĖL LANG.

Post by Augustinas »

Sveiki, taigi pastebėjau kad nelabai lankosi pas mane žmoniu serveriuose. Galvoju kad per find servers nerodo serverių , taigi kaip man suzinoti ar juos rodo ar ne?
Server.cfg esu įrašęs: setmaster add css.setti.info
( ir esu pridėjes servą tame tinklapyje )

Taip pat dproto.cfg esu prirašęs:

SubServer_RedirectCommand = connect 77.241.199.79:27015
SubServer_IP = 27015

P.S. Bandžiau dar kartą pridėti į css.setti.info ( pažiūrėti ar tikrai esu pridėjes) tai parašiau kur IP:Port ( ten ip ir pnš) o gametype:
Counter-Strike 1.6 (48) ir rašo: STAERR001. Try again later. AČIŪ.

-- 2012 Vas 20 15:33 --

atsiprašau už doublepost, bet nenorėjau kurti kitos temos: man iškilo problema su kodais ir pnš. turiu knifevip plugina , parašau /knifevip ir štai išmeta:Image
bet kur parašyta Kiek kainuoja VIP? ir toliau nieko neberodo t.y. kiek kainuoja ir skype neberodo.
Štai kodas:

Code: Select all

html><head><style type="text/css">body    {    background-color: #000000;    font-family:Verdana,Tahoma;        }</style>    <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1257"></head><span style='color:cyan'><font size="2" <b><center>Ka jus gaunate, kai jus esate VIP?</center></b><br /></span><font size="1" <UL><span style='color:white'><LI TYPE=square>Per kekviena spawn atsidaro VIP meniu kuri sudaro:</LI><br>1. Hp regeneracija<BR>2. Glock su 1 kulka<BR>3. Flash Granata<BR>4. Givybes<BR>5. Gravitacija<BR>6. Greitis<BR>7. 60% matomumas<BR><br><span style='color:orange'><LI TYPE=square>Kraujuotas kardas vietoj peilio.</LI><br></span><LI TYPE=square>Jus gaunate po +5 hp uz nuzudyma.</LI><br><LI TYPE=square>VIP gali daryt kick kitam zaidejui.</LI><br><LI TYPE=square>Slot rezervacija.</LI><br><LI TYPE=square>Prisidedat prie serverio islaikymo.</LI><br><LI TYPE=square>Visu zaideju pagarba.</LI><br></span><span style='color:cyan'><font size="1"><strong>Kiek kainuoja VIP?</strong></font><br></span><LI TYPE=square>VIP Kaina: 5LT<br><LI TYPE=square>Pagrindinio admino skype: <span style='color:white>frageris2310</span><br><br/></span></body></html>   

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests