Pagalbos su pluginu

Forumas skirtas spręsti problemas iškilusias su CS 1.6 serveriais.
Post Reply
User avatar
Cielkute
Jau perkopė 10 žinučių ribą !
Posts: 18
Joined: 2013 Dec 06 13:05
Skype: Zanetas3
Location: Jonava

Pagalbos su pluginu

Post by Cielkute »

Sveiki dar karta, iškilo niekados nematytos klaidos man .. nesuprantu ikeliu i default admin pack jb mod'a ir išmeta

Code: Select all

L 12/07/2013 - 18:15:55: [AMXX] Plugin "jailbreak_manager.amxx" failed to load: Module/Library "cstrike" required for plugin.  Check modules.ini 

O idėjus i atsiusta [JB]admin pack viskas veikia. kas žinote kas blogai!!!

Pabandžiau iš [jb]admin pack modules.ini nukopijavau viską ir įkėliau i default admin pack galvojau padės bet vistiek tas pats!!
Pradedu mokymasi AMXX.

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Pagalbos su pluginu

Post by laimiukas3 »

Cielkute wrote:Sveiki dar karta, iškilo niekados nematytos klaidos man .. nesuprantu ikeliu i default admin pack jb mod'a ir išmeta

Code: Select all

L 12/07/2013 - 18:15:55: [AMXX] Plugin "jailbreak_manager.amxx" failed to load: Module/Library "cstrike" required for plugin.  Check modules.ini 

O idėjus i atsiusta [JB]admin pack viskas veikia. kas žinote kas blogai!!!

Pabandžiau iš [jb]admin pack modules.ini nukopijavau viską ir įkėliau i default admin pack galvojau padės bet vistiek tas pats!!
addons\amxmodx\modules
modules.ini irasyk cstrike arba nuim ; nuo cstrike nors man rodos automatiskai uzkrauna
Attachments
Desktop.rar
(56.36 KiB) Downloaded 253 times
Image
Image
Image

User avatar
Cielkute
Jau perkopė 10 žinučių ribą !
Posts: 18
Joined: 2013 Dec 06 13:05
Skype: Zanetas3
Location: Jonava

Re: Pagalbos su pluginu

Post by Cielkute »

laimiukas3 wrote:
Cielkute wrote:Sveiki dar karta, iškilo niekados nematytos klaidos man .. nesuprantu ikeliu i default admin pack jb mod'a ir išmeta

Code: Select all

L 12/07/2013 - 18:15:55: [AMXX] Plugin "jailbreak_manager.amxx" failed to load: Module/Library "cstrike" required for plugin.  Check modules.ini 

O idėjus i atsiusta [JB]admin pack viskas veikia. kas žinote kas blogai!!!

Pabandžiau iš [jb]admin pack modules.ini nukopijavau viską ir įkėliau i default admin pack galvojau padės bet vistiek tas pats!!
addons\amxmodx\modules
modules.ini irasyk cstrike arba nuim ; nuo cstrike nors man rodos automatiskai uzkrauna
Tikrai padėjai! +Karma :first: :respect: :respect:
Pradedu mokymasi AMXX.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests