Pause

Šiame forume rašomi vartotojų klausimai/problemos su kuriomis jie susidūrė kuriant pluginus.
Post Reply
Pukuotukas951
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 445
Joined: 2011 Aug 27 09:29

Pause

Post by Pukuotukas951 »

galit parašyti kodą, kad sutabdytų visą žaidimą, eitų tik rašyti chate, sustotų visi žaidėjai, neitų nieko daryti ir atstabdymo kodą kuriuo visi vėl atstingtų

User avatar
Koti
Jau po truputį tampa savu
Posts: 192
Joined: 2012 Oct 24 14:37

Re: Pause

Post by Koti »

Ne pause/unpause i konsole?

Pukuotukas951
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 445
Joined: 2011 Aug 27 09:29

Re: Pause

Post by Pukuotukas951 »

.................. vyksta veikas

Code: Select all

veiksmas{pause}  veiksmas2{unpause} 
prašau kodo o ne concole komandų kaip naudoti

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: Pause

Post by aaarnas »

Čia amx_pause komanda iš amxmodx:

Code: Select all

public cmdPause(id, level, cid){    if (!cmd_access(id, level, cid, 1))        return PLUGIN_HANDLED         new authid[32], name[32], slayer = id        get_user_authid(id, authid, 31)     get_user_name(id, name, 31)     if (pausable!=0)    {        g_pausAble = get_pcvar_float(pausable)    }        if (!slayer)        slayer = find_player("h")         if (!slayer)    {         console_print(id, "[AMXX] %L", id, "UNABLE_PAUSE")         return PLUGIN_HANDLED    }     set_cvar_float("pausable", 1.0)    g_PauseAllowed = true    client_cmd(slayer, "pause;pauseAck")        log_amx("Cmd: ^"%s<%d><%s><>^" %s server", name, get_user_userid(id), authid, g_Paused ? "unpause" : "pause")        console_print(id, "[AMXX] %L", id, g_Paused ? "UNPAUSING" : "PAUSING")     // Display the message to all clients     new maxpl = get_maxplayers();    for (new i = 1; i <= maxpl; i++)    {        if (is_user_connected(i) && !is_user_bot(i))        {            show_activity_id(i, id, name, "%L server", i, g_Paused ? "UNPAUSE" : "PAUSE");        }    }     g_pauseCon = id        return PLUGIN_HANDLED} 
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

Pukuotukas951
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 445
Joined: 2011 Aug 27 09:29

Re: Pause

Post by Pukuotukas951 »

Bet Arnai kaip sustabdyti visiem žaidėjam žaidimą? funkcijoje man reikia, o čia meniu, nesigaudau aš su tavo kodu, kada stapdytų žaidimą, kada paleidžia...

pvz:

Code: Select all

public pause(){     pause....} public continue(){     continue...}

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: Pause

Post by aaarnas »

Pukuotukas951 wrote:Bet Arnai kaip sustabdyti visiem žaidėjam žaidimą? funkcijoje man reikia, o čia meniu, nesigaudau aš su tavo kodu, kada stapdytų žaidimą, kada paleidžia...

pvz:

Code: Select all

public pause(){     pause....} public continue(){     continue...}
Turėtų veikti taip:

Code: Select all

public pause(){     set_cvar_float("pausable", 1.0)} public continue(){     set_cvar_float("pausable", 0.0)}
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests