ReAimDetector 2.1

Viskas apie ReHLDS
User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: ReAimDetector

Post by rimtas7 »

Nu atsinaujinau - atrodo veikia, rodo loguose, žaidimo chate rodo, bet kur užbanina juos? Amxbanuose tuščia.
///AMG

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: ReAimDetector

Post by laimiukas3 »

rimtas7 wrote:Nu atsinaujinau - atrodo veikia, rodo loguose, žaidimo chate rodo, bet kur užbanina juos? Amxbanuose tuščia.
simple to test atsiiusk aima ir eik pasilinksmint :)
Image
Image
Image

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: ReAimDetector

Post by rimtas7 »

Ta prasme kur banus rasti Detectintu zaideju? Ar čia veikti turi su amxbanai ar kažkur kitur saugo užbanintus IP ar čia nebanina tik KICK daro šitas?
///AMG

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: ReAimDetector

Post by laimiukas3 »

rimtas7 wrote:Ta prasme kur banus rasti Detectintu zaideju? Ar čia veikti turi su amxbanai ar kažkur kitur saugo užbanintus IP ar čia nebanina tik KICK daro šitas?
gi cfg parodyta kad daro amx_ban reiskias i amxbanus turi baninti :) tai atsisiusk aima ir pratestink as kai meginau gavau bana kuri atvazdavo amxbanuose, jaigu nori kad i failus banintu tai addip
ne i tema kaip restartuoti HLstatsX rankus jaigu pvz vienam serv noriu per pacia puslapio admin Acp ar kaip ? :)
Last edited by laimiukas3 on 2016 Nov 21 21:59, edited 1 time in total.
Image
Image
Image

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: ReAimDetector

Post by rimtas7 »

laimiukas3 wrote:
rimtas7 wrote:Ta prasme kur banus rasti Detectintu zaideju? Ar čia veikti turi su amxbanai ar kažkur kitur saugo užbanintus IP ar čia nebanina tik KICK daro šitas?
gi cfg parodyta kad daro amx_ban reiskias i amxbanus turi baninti :) tai atsisiusk aima ir pratestink as kai meginau gavau bana kuri atvazdavo amxbanuose, jaigu nori kad i failus banintu tai addip
ne i tema kaip restartuoti HLstatsX rnakus jaigu pvz vienam serv noriu per pacia puslapio admin Acp ar kaip ? :)
Aš nežinau, to niekad man neprireikdavo. Jeigu reikia mėnesio TOP10 tarkim tai ši sistema užfiksuoją tą:

Image
///AMG

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: ReAimDetector

Post by laimiukas3 »

rimtas7 wrote:
laimiukas3 wrote:
rimtas7 wrote:Ta prasme kur banus rasti Detectintu zaideju? Ar čia veikti turi su amxbanai ar kažkur kitur saugo užbanintus IP ar čia nebanina tik KICK daro šitas?
gi cfg parodyta kad daro amx_ban reiskias i amxbanus turi baninti :) tai atsisiusk aima ir pratestink as kai meginau gavau bana kuri atvazdavo amxbanuose, jaigu nori kad i failus banintu tai addip
ne i tema kaip restartuoti HLstatsX rnakus jaigu pvz vienam serv noriu per pacia puslapio admin Acp ar kaip ? :)
Aš nežinau, to niekad man neprireikdavo. Jeigu reikia mėnesio TOP10 tarkim tai ši sistema užfiksuoją tą:

Image
tai pl db jaigu as puse metu losiu tai ir prizaudysiu nks manes tam tope neaplenks tai nera kad kas kazkiek laiko restartuoja ta topa pvz kas menesi ?
dar del rank top komandu paciam serv tam plugine nera funkcijos kad rank atvaizduotu motd o rank txt zinutes tipu ne menu ?
Image
Image
Image

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: ReAimDetector

Post by rimtas7 »

Dėl statistikos restarto automatiškai nėra. Galima rankiniu būdu išvalyti, bet man rodos visus Statsus išvalo bendrai, po vieną serverį lygtai neina. Be to ji automatiškai ištrina žaidėjo ranką, jeigu jis neaktyvus 28 dienas pagal defaultą, todėl kas iš to kad ten kažkas iškilo, bet jis paskui nebelošia ir po mėn ištrinamas jei nei karto neateina į servą.
Dėl motd lango originaliai irgi nėra, čia nebent modifikavus plugina, scripteriam manau tai easy pyzyy dalykas butu padaryti.

O dėl to kad kažkas išsiverž į priekį - nieko baisaus, ten tik Global Stats rodo kur Player stats, bet gali pasirinkti per ten kur foto ir pasiziureti kas buvo geriausi praeita mėn, kas per tam tikrą dieną buvo geriausi, man asmeniškai nesinorėtų tų restartų, nes kažkaip norisi turėti ir matyti savo pasiekimus tiek bendrai, tiek per Awards gauni apdovanojimų už ilgą žaidimą, nu motyvacija žaidėjam kažko siekti.
///AMG

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: ReAimDetector

Post by laimiukas3 »

atnaujino
0.1.2 (20 January 2017)
Added detection "NoSpread".
Added to ignore alerts on himself.
Added setting flags in the configuration of alerts.
Fixed record logs.
Fixed notification color chat for linux.
Refactoring.


no recoil gaudo tru story patikrinta :ban:
Image
Image
Image

User avatar
psychical
Viršininkas
Posts: 2094
Joined: 2011 Mar 12 22:19
Skype: tautvydas11
Location: Linksmakalnis
Contact:

Re: ReAimDetector

Post by psychical »

Recoil gaudo, bet nelabai suprantu kaip ir net peržiūrėjus video, kaip žaidėjai drožia beleką ir nepataiko belekaip, o galiausiai gauna ban'ą už NoSpread :D Tai mano akimis, šita vieta dar neišdirbta ir naudoti - nepatariu.

P.S. Skundą rasit čia, kartu su DEMO. http://cs.rez.lt/forumas/viewtopic.php?id=3480

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: ReAimDetector

Post by laimiukas3 »

psychical wrote:Recoil gaudo, bet nelabai suprantu kaip ir net peržiūrėjus video, kaip žaidėjai drožia beleką ir nepataiko belekaip, o galiausiai gauna ban'ą už NoSpread :D Tai mano akimis, šita vieta dar neišdirbta ir naudoti - nepatariu.

P.S. Skundą rasit čia, kartu su DEMO. http://cs.rez.lt/forumas/viewtopic.php?id=3480
na kaip ten bebutu demo linka numesiu rehlds team tegul paziuri jiems geriau zinot turbut bus gal pataisys
Image
Image
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests