SQL error

Šiame forume rašomi vartotojų klausimai/problemos su kuriomis jie susidūrė kuriant pluginus.
Pukuotukas951
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 445
Joined: 2011 Aug 27 09:29

Re: SQL error

Post by Pukuotukas951 »

mazvis12 wrote:PS. Pukuotukas951 aišku kodėl stumi ant ePlayer nepadėjau su Deathrun stats, jei butum paprases gražiai bučiau padejas, bet nereikejo stumti ant ePlayer vien del to kad nepadejau...
Mažvi kreipiuosi į tave, ne čia pataikei, čia amxmodx counter-strike 1.6 scriptinimo ir visų kitų dalykų forumas, o tavo vieta http://www.cirkas.lt/. Eplayer yra ŠŪDŲ KRŪVA DAR KARTOJU, unikalumo ten su žiburiu nerasi, admin pack sumesti iš http://www.cesas.lt, žmonių pilnas deathrun serveris vien tik dėl savo sukurtos radijos kurioje paleidi vaikams "AXUENŲ NESVEIkAI GERŲ MUZONŲ,TAŠKANČIŲ IKI SAMONĖS NETEKIMO" ir Free vip visiems, vip sistema iš interneto kokia rasta tokia įdėta. Nu by*is tie tavo serveriai, ubagynas su pluginais kaip ir ecs,cs,jailas,egp. Mistika iš kur tiek žaidėjų, nes susirinke snargliai, klavetūros riteriai. Kurti serveriai vien dėl pinigų, o patys "administratoriai" ant tiek netikę, kad nesugeba plugino pasikoreguot. Ir man ant visko yra PO*UI! Perskaitei? PO*UI kartoju PO*UI man ant tavo su**stai šūdino projekto. Riperis triperis, šleivarankis net ripinti nesugebi MAŽVI. Sako jog man nepadėjo per skypę su deathrun pluginu tai jau stumiu ant projekto? Atsigauk paauglį! Išblaivėk. Pastebėjau, kad turi pajungtą šį pluginą tai paprašiau pagalbos su sąlyga kad jam padėsiu su pluginais, tas man xujne neatrašė ir man p**ui nei aš jam daugiau rašiau nei žeminausi, nei ką. Juokdarį tu. Jei pradėčiau stumti,varyti ant projektų kurių Pagrindiniai Administratoriai man nepadėjo vienam ar kitam dalyke tai pilnas forumas čia būtų. Nepadėjo tai ir viskas, mokinuosi pats, ieškau galų, prašau kitų. Bet projektų tokių kaip http://www.rez.lt ar http://www.srventer.lt/ nestumiu, čia reik mokintis iš tokių žmonių kurie sugeba kažką unikalaus sukurti ir parodyti savo. Žinai kiek kartų man Arnas nepadėjas, Hlev, psychical ir kiti? Nedarau tragedijos, mokausi pats ieškau kituose forumuose bėdų, problemų,sprendimų. O kad tu bandai su skandalais reklaminti savo SUP**Ą projektą tai nei vienam čia neįdomu. Vargšas tas žmogus giltinas ar koks ten kur prasidėjo su tavim proto degradu, dar džiaukis kad su savo reklamomis tavo tie serveriai stovi, nes manau ne vienas šiam forume besilankantis nuddosintų tavo serverį už tokius dalykus ar kitaip sušiktų, dar palauk gal taip ir nutiks perskaitę šį postą. Niekas tau daugiau čia nepadės. Dabar gali eit UŽ***IST Grabais, apsiverkt, arba nusiskandink jei plaukt nemoki, jei moki tai susidegink. Beje su**sai mano temą ir visą pagalbą ko prašiau, p**dink iš šito forumo. Sunervavai toliai išpindėjas, atkutęs žmogeli. Tarp vaikų (6-13m.) visi mes axueni žinok. Slėpkis.

O dabar kreipiuosi į Arną: Arnai, pažiūrėk kaip sudergė mano temą, kurioje prašiau pagalbos, kaip dabar kas matys ar galės padėti ar ktiems bus tokia pati problema ir bandys ieškoti čia atsakymo į tai? Neturiu žodžių, užmušt mažą tas kuris sušiko mano temą ir visas kitas kuriems taip padarė. Mano šio posto neištrink, tegul mato žmonės kas per adaptas Mažvis yra ir kokių būdų imasi norint išplatinti savo projektą. Vien tik pamačius Tautvydo banų sąrašą kaip banino jo projekte žaidėjus, kad priviliotų į savo išgamų projektą tai graudu. Ir jis dar bando ieškot čia pagalbos iš kitų žmonių, kaip jaustis pačiam Tautvydui, jis čia moderatorius... Dėt baną IP mažviui, ir viskam kas susiję su eplayer.

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: SQL error

Post by aaarnas »

Vien dėl tavo šio posto netrinsiu kokentarų ir temą lock. Šitas forumas nekaltas, kad kažkas kažkuriam nepatina, tad geriau tiesiog valdytis ir ignoruoti tuos asmenis. Tarpusavyje galit pasipykt per skype. Mums šitų ginčų matyti nereikia ir nenorim.
Jei dar pamatysiu tokius ginčus - banas iš forumo be įspėjimo.
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest