Dėl vote neišnykimo

Šiame forume rašomi vartotojų klausimai/problemos su kuriomis jie susidūrė kuriant pluginus.
Post Reply
addinol
Jau po truputį tampa savu
Posts: 144
Joined: 2010 Sep 05 15:20
Skype: kasparas94

Dėl vote neišnykimo

Post by addinol »

Sveiki, kaip padaryti jog žaidėjam kai atsiranda votas jis neišnyktų, nu kad žmogus prabalsavęs galėtų matyti dar procentus balsų. ir nuolat atsinaujintų. bet eitų balsuoti tik vieną kartą.

Code: Select all

#include <amxmodx> new gVoteMenu;new gVotes[2];new gVoting; public plugin_init(){    register_clcmd( "say ","CmdSay");} public CmdSay(id){    if(!(get_user_flags(id) & ADMIN_MAP))        return PLUGIN_CONTINUE;        new szArg[192]    read_args(szArg, charsmax(szArg))    remove_quotes(szArg)    new szCmd[12], szRest[30];    strbreak(szArg, szCmd, charsmax(szCmd), szArg, charsmax(szArg))        if(equali(szCmd, "!votemap"))    {        strbreak(szArg, szRest, charsmax(szRest), szArg, charsmax(szArg))                if(!is_map_valid(szRest))        {            client_print(id, print_chat, "[ INFO ] The map <%s> is not valid", szRest)            return PLUGIN_HANDLED_MAIN;        }                StartVoteMap(id, szRest)                return PLUGIN_HANDLED_MAIN;    }    return PLUGIN_CONTINUE;}    public StartVoteMap(id, szMap[]){    if( gVoting )    {        client_print(id, print_chat, "[ INFO ] There is already a vote going.");        return PLUGIN_HANDLED;    }        new MenuTitle[255], MenuYes[255], MenuNo[255];    formatex(MenuTitle, 254, "Change map to <\r%s\w> ?", szMap)    formatex(MenuYes, 254, "Yes ! <\y%d\w>", ( gVotes[0] * 100 ) / (gVotes[0] + gVotes[1]))    formatex(MenuYes, 254, "No ! <\y%d\w>", ( gVotes[1] * 100 ) / (gVotes[0] + gVotes[1]))    gVoteMenu = menu_create(MenuTitle, "menu_handler");     menu_additem(gVoteMenu, MenuYes, "0", 0);    menu_additem(gVoteMenu, MenuNo, "1", 0);     new players[32], pnum, tempid;     get_players(players, pnum);     for( new i; i<pnum; i++ )    {        tempid = players[i];         menu_display(tempid, gVoteMenu, 0);         gVoting++;    }     set_task(10.0, "EndVote", 555, szMap, 29);     return PLUGIN_HANDLED;}public menu_handler(id, menu, item){    if( item == MENU_EXIT || !gVoting )    {        return PLUGIN_HANDLED;    }     new data[6], szName[64];    new access, callback;    menu_item_getinfo(menu, item, access, data,charsmax(data), szName,charsmax(szName), callback);     new voteid = str_to_num(data);     gVotes[voteid]++;     return PLUGIN_HANDLED;}public EndVote(szMap){    if( gVotes[0] > gVotes[1] )    {        client_print(0, print_chat, "Vote accepted <%d>", gVotes[0], szMap );        client_print(0, print_chat, "Changing map to <%s>", szMap );    }    else if( gVotes[0] < gVotes[1] )        client_print(0, print_chat, "Vote refused <%d>", gVotes[1] );     else        client_print(0, print_chat, "Vote tied at <%d> votes each.", gVotes[0] );     menu_destroy(gVoteMenu);     gVoting = 0;} 

newb
Pluginų patvirtintojas
Posts: 1047
Joined: 2010 Sep 23 21:43
Location: Wonderland
Contact:

Re: Dėl vote neišnykimo

Post by newb »

Kuri pats modifikacijas, o sito padaryt negali ? O ka veliau parduosi ?

addinol
Jau po truputį tampa savu
Posts: 144
Joined: 2010 Sep 05 15:20
Skype: kasparas94

Re: Dėl vote neišnykimo

Post by addinol »

2 žmonės naudojasi šituo acc, draugas kuria o ne aš. Nes tingėjau registruotis tai su vienu mes accountu. O jis man padėt vis negali nes užsiemęs begalo :( beje aš neparduosiu nes darau savo servui :)

User avatar
hleV
AMX Mod X ekspertai
Posts: 875
Joined: 2011 Apr 02 11:23
Skype: hlev.lt
Location: Šiauliai

Re: Dėl vote neišnykimo

Post by hleV »

addinol wrote:2 žmonės naudojasi šituo acc, draugas kuria o ne aš. Nes tingėjau registruotis
Žmonių durnumui ribų nėra.
Image ← RIP best userbar
DISKUSIJA: KIETAS PLUGIN'O UŽSAKOVAS
Privačios pagalbos neteikiu!

User avatar
ShoX
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 217
Joined: 2010 Nov 15 19:45
Location: Lithuania

Re: Dėl vote neišnykimo

Post by ShoX »

addinol wrote:2 žmonės naudojasi šituo acc, draugas kuria o ne aš. Nes tingėjau registruotis tai su vienu mes accountu. O jis man padėt vis negali nes užsiemęs begalo :( beje aš neparduosiu nes darau savo servui :)
mm 2 acc?
Arnai arba pluginu patvirtintojei jeigu galit patikrinkit joa ip ar sitas pranesimas buvo rasytas is kito ip? :D
Butu idomu suzinot,ar meluoja arba tikrai zmogus kitas :)
sry uz off topic. :A:

newb
Pluginų patvirtintojas
Posts: 1047
Joined: 2010 Sep 23 21:43
Location: Wonderland
Contact:

Re: Dėl vote neišnykimo

Post by newb »

ShoX wrote:
addinol wrote:2 žmonės naudojasi šituo acc, draugas kuria o ne aš. Nes tingėjau registruotis tai su vienu mes accountu. O jis man padėt vis negali nes užsiemęs begalo :( beje aš neparduosiu nes darau savo servui :)
mm 2 acc?
Arnai arba pluginu patvirtintojei jeigu galit patikrinkit joa ip ar sitas pranesimas buvo rasytas is kito ip? :D
Butu idomu suzinot,ar meluoja arba tikrai zmogus kitas :)
sry uz off topic. :A:
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests