SMS Paslaugos [Paslaugų pirkimas, unban pirkimas]

Forumas, kuriame keliamos naujai sukurtos sistemos pačių autorių.
Playmax
Jau perkopė 10 žinučių ribą !
Posts: 11
Joined: 2014 Sep 22 18:46
Skype: playmax.info

Re: SMS Paslaugos [Paslaugų pirkimas, unban pirkimas]

Post by Playmax »

Sveikas, aš taip pat susidūriau su panašia problema kaip "Narko". Man nors ir yra banų, rodo vistiek visur 0 ir pabandžius save užsibaninti rodo kad aš neužbanintas, beto išsiuntus žinutę su raktažodžiu mokejimai.lt sąskaitą pasipildo, o privilegijos neužsideda. Kame galėtų būti bėda? Viską dariau tiksliai pagal pamoką, kelis kartus perdariau ir vis vien tas pats... :cry:

Vytiokas007
Ar jis surinks 50 žinučių?
Posts: 33
Joined: 2013 Aug 13 19:48
Skype: wytenix166

Re: SMS Paslaugos [Paslaugų pirkimas, unban pirkimas]

Post by Vytiokas007 »

Sveiki, man irgi error WebToPay_Exception_Callback: Not enough parameters in callback. Possible version mismatch va toks. Gal galit padėti jį sutaisyti? :/ Versiją jau nustatęs, kad būtų 1.6 per mokejimai.lt. Beje, kodėl žinutės atsakyme, kad ir klaidingam meta linką ne tokį kokį reikia. Aš įdėjęs į paslaugos, o rašo, kad įdėjęs tipo į paslaugos/paslaguos :( laukiu pagalbos dėkui iš anksto :akiniai:

User avatar
psychical
Viršininkas
Posts: 2094
Joined: 2011 Mar 12 22:19
Skype: tautvydas11
Location: Linksmakalnis
Contact:

Re: SMS Paslaugos [Paslaugų pirkimas, unban pirkimas]

Post by psychical »

Narko wrote:Sveiki, pas mane irgi tas pats yra dėl paslaugų užsidėjimu, išsiuntus žinute, gaunu šaibas į vpsnet.lt sistema, ir rodo ten ip nr viskas tvarkoi, bet neužsideda paslaugos ir liste nerodo, kad būtų nusipirkęs paslaugas, ir dar nerodo nei vieno bano, nors jau serveryje yra virš 50 banų, amxbans versija 6

Code: Select all

Viso Banų: 0Viso Unbanų: 0
Playmax wrote:Sveikas, aš taip pat susidūriau su panašia problema kaip "Narko". Man nors ir yra banų, rodo vistiek visur 0 ir pabandžius save užsibaninti rodo kad aš neužbanintas, beto išsiuntus žinutę su raktažodžiu mokejimai.lt sąskaitą pasipildo, o privilegijos neužsideda. Kame galėtų būti bėda? Viską dariau tiksliai pagal pamoką, kelis kartus perdariau ir vis vien tas pats... :cry:
Per administracijos pultą ir svetainės nustatymus nustatykit amxbans prefix'ą, dėl mano klaidos, jo neįrašė įrašinėjant sistemą.
Vytiokas007 wrote:Sveiki, man irgi error WebToPay_Exception_Callback: Not enough parameters in callback. Possible version mismatch va toks. Gal galit padėti jį sutaisyti? :/ Versiją jau nustatęs, kad būtų 1.6 per mokejimai.lt. Beje, kodėl žinutės atsakyme, kad ir klaidingam meta linką ne tokį kokį reikia. Aš įdėjęs į paslaugos, o rašo, kad įdėjęs tipo į paslaugos/paslaguos :( laukiu pagalbos dėkui iš anksto :akiniai:
Pirmo error taisymui skaityk pirmą post'ą. Nusistatyk POST. Toliau nesupratau.

Narko
Naujokas apylinkėse
Posts: 4
Joined: 2014 Oct 05 19:59
Skype: tomke46

Re: SMS Paslaugos [Paslaugų pirkimas, unban pirkimas]

Post by Narko »

Gal paaiškintum kaip ta prefixa atrasti? Nes tikrai nepamenu koki buvau nustates irasinejant amxbans

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: SMS Paslaugos [Paslaugų pirkimas, unban pirkimas]

Post by laimiukas3 »

Narko wrote:Gal paaiškintum kaip ta prefixa atrasti? Nes tikrai nepamenu koki buvau nustates irasinejant amxbans
amx gal :D
Image
Image
Image

User avatar
psychical
Viršininkas
Posts: 2094
Joined: 2011 Mar 12 22:19
Skype: tautvydas11
Location: Linksmakalnis
Contact:

Re: SMS Paslaugos [Paslaugų pirkimas, unban pirkimas]

Post by psychical »

Narko wrote:Gal paaiškintum kaip ta prefixa atrasti? Nes tikrai nepamenu koki buvau nustates irasinejant amxbans
Nueini į duomenū bazę ir matai (esu 100proc. tikras) amx_bans prefixas yra tai, kas yra iki _bans, šiuo atveju amx.

Su šiuo daiktų pradės veikti ir privilegijos ir visa kita... Nes prefixo nebūvimas suteikė visas problemas susijusias su amxbans lentelėmis, tai ir privilegijų neužsidėjimas, banned, unabanned nerodymas ir pnš.

Vytiokas007
Ar jis surinks 50 žinučių?
Posts: 33
Joined: 2013 Aug 13 19:48
Skype: wytenix166

Re: SMS Paslaugos [Paslaugų pirkimas, unban pirkimas]

Post by Vytiokas007 »

Vytiokas007 wrote:Sveiki, man irgi error WebToPay_Exception_Callback: Not enough parameters in callback. Possible version mismatch va toks. Gal galit padėti jį sutaisyti? :/ Versiją jau nustatęs, kad būtų 1.6 per mokejimai.lt. Beje, kodėl žinutės atsakyme, kad ir klaidingam meta linką ne tokį kokį reikia. Aš įdėjęs į paslaugos, o rašo, kad įdėjęs tipo į paslaugos/paslaguos :( laukiu pagalbos dėkui iš anksto :akiniai:

Pirmo error taisymui skaityk pirmą post'ą. Nusistatyk POST. Toliau nesupratau.
Uždėtas tas POST :/ Pas mane įdėtos paslaugos yra http://www.megakill.eu/paslaugos nurodau linką raktažodžiam http://megakill.eu/paslaugos/pay/mokeji ... orders.php , pratestinus sms atsakymo tekstas: Atsakymas ir šalia duoda linką ilgą, kuris neveikiantis, nes rodo, kad paslaugos tipo randasi http://www.megakill.eu/paslaugos/paslaugos :( Niekas niekur neužsideda :( pleese help žmonės :(

User avatar
psychical
Viršininkas
Posts: 2094
Joined: 2011 Mar 12 22:19
Skype: tautvydas11
Location: Linksmakalnis
Contact:

Re: SMS Paslaugos [Paslaugų pirkimas, unban pirkimas]

Post by psychical »

Tokiu atveju problema tikrai ne sistemoje, nebent atsiras dar žmonių su tokia pačia problema, tuomet - taip, galėsiu pabandyt tikrink kur padaręs klaidą.

goplaylt
Naujokas apylinkėse
Posts: 1
Joined: 2014 Oct 22 21:03
Skype: rushgames.eu

Re: SMS Paslaugos [Paslaugų pirkimas, unban pirkimas]

Post by goplaylt »

Man ta pati problema, kaip ir 'Vytiokas007' uždėta varnelė ant POST, 1.6 specifikacija, prefixas uždėtas, bet žmonėm privilegijos neužsideda, tenka rankiniu būdu uždėti, o į el.paštą iš mokėjimai.lt gaunu "Iš Jūsų sistemos buvo gautas atsakymas (pirmieji 500 simbolių): "WebToPay_Exception_Callback: Not enough parameters in callback. Possible version mismatch".

User avatar
Koti
Jau po truputį tampa savu
Posts: 192
Joined: 2012 Oct 24 14:37

Re: SMS Paslaugos [Paslaugų pirkimas, unban pirkimas]

Post by Koti »

Kurioj cia tiksliai vietoj rasyti ta

Code: Select all

date("Y-m-d", $row['expired']);
kad pakeistu eiluciu expired/created datas i normalias?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests