Demesio Naujas FLOODERIS!

Forumas skirtas spręsti problemas iškilusias su CS 1.6 serveriais.
GhostMan
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 311
Joined: 2012 Jun 30 17:52

Re: Demesio Naujas FLOODERIS!

Post by GhostMan »

Tetusis wrote:@ghostman

radau, tiksliai neprisimenu kur.

Ant win7 platofrmos aš va tokį pluginą naudojau nuo šitų "fake player spam".

Code: Select all

#include <amxmodx>#include <orpheu>#define PLUGIN "Anti flood"#define VERSION "1.0"#define AUTHOR "kanagava" new time_last_connnew ip_old[256]new ip_warn[256]new Msg[256]new OrpheuHook:handlePrintfnew warnnew old_timenew registeredpublic plugin_init(){    register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)    set_task(5.0, "regfunctions")  } public regfunctions(){    server_cmd("mp_logecho 1")    server_cmd("log on")    OrpheuRegisterHook(OrpheuGetFunction("SV_ConnectClient"),"OnSV_ConnectClientPre", OrpheuHookPre)    OrpheuRegisterHook(OrpheuGetFunction("SV_ConnectClient"),"OnSV_ConnectClientPost", OrpheuHookPost)} public OrpheuHookReturn:OnSV_ConnectClientPre(){    registered=0    if(get_systime()-old_time <= 2)    {        handlePrintf = OrpheuRegisterHook( OrpheuGetFunction( "Con_Printf" ), "Con_Printf" , OrpheuHookPre);        registered=1    }    old_time=get_systime()    return OrpheuIgnored;}  public OrpheuHookReturn:OnSV_ConnectClientPost(){    if(registered)    {        OrpheuUnregisterHook(handlePrintf)    }    return OrpheuIgnored;}   public OrpheuHookReturn:Con_Printf(const a[], const message[] ){    registered=1    if (containi(message,"^" connected, address ^"")!=-1)    {        new len=255        new temp_right[256],temp_left[256],conn_ip[256]        formatex( Msg,charsmax( Msg ),"%s", message );        split(Msg, temp_left, len, temp_right, len, "^" connected, address ^"")        strtok(temp_right, conn_ip, len, temp_right, len, ':')        if (equal(conn_ip,ip_old) && !equal(conn_ip,"") && ((get_systime()-time_last_conn)<2))        {            warn=warn+1            if(warn>1 && equal(conn_ip,ip_warn))            {                log_amx("[NOFLOOD] Connection flood detected from ip %s",ip_old)                server_cmd("addip 60.0 %s",ip_old)            }            ip_warn=conn_ip        }        else        {            warn=0        }        ip_old=conn_ip        time_last_conn=get_systime()    }    return OrpheuIgnored;}
Man jis padėjo, testinau su hldsfake.exe, tai uždeda ant ip baną 60min. Bet tu sakai, jei naudočiau tą kodą kur tu daviai, tai būtų dar efektyviau ir šito mano naudojamo kodo nebereikėtų?
NWK.LT Counter-Strike 1.6 Serveriai:
  • War3FT ★ [url=steam://connect/cs.nwk.lt:27015]cs.nwk.lt:27015[/url]
  • JailBreak ★ [url=steam://connect/cs.nwk.lt:27016]cs.nwk.lt:27016[/url]
  • Public ★ [url=steam://connect/cs.nwk.lt:27017]cs.nwk.lt:27017[/url]
  • DeathRun ★ [url=steam://connect/cs.nwk.lt:27018]cs.nwk.lt:27018[/url]
  • Hide'N'Seek ★ [url=steam://connect/cs.nwk.lt:27019]cs.nwk.lt:27019[/url]

Azero
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 98
Joined: 2011 Apr 03 14:38
Skype: Azero8

Re: Demesio Naujas FLOODERIS!

Post by Azero »

cia visai ne prie ko gamemenu pluginas gali mesti sita suda
Image

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: Demesio Naujas FLOODERIS!

Post by aaarnas »

Igor wrote:Norėjau paklausti, ar jums toks pats laužimas kaip ir man kad išmeta puse serverio žaidėju iš serverio, sukelia lagą?

Error consolei:

Code: Select all

Reliable channel overflowed
Čia pluginų problema.

GhostMan, veiksmingas dėl to, kad banina. Antra, kad žaidėjo jungimasis aptinkamas ankščiau orpheu pagalba.

Pamėginkit dar šitą pluginą, ar veiksmingas:
Attachments
antiflood_exploit_fix.amxx
(1.5 KiB) Downloaded 655 times
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

GhostMan
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 311
Joined: 2012 Jun 30 17:52

Re: Demesio Naujas FLOODERIS!

Post by GhostMan »

Vistiek ne iki galo man išaiškėjo. Nelabai aš suprantu šitų Orpheu modulio funkcijų, tai sėdžiu aklas.

Kalbėjo čia kažkas apie dvejopus exploit'us.
1. Siunčia skirtingų nick'ų fake player'ius į serverį iš vieno ip. (galiu ir patį exploitą atsiųst, kad būtų aiškiau, apsaugas duodu, tai jis čia paplatintas būtų bevertis.)
2. Siunčia skirtingų nickų fake player'ius į serverį ir dar su proxy.

Tai mano rastas kodas > http://www.amxmodx.lt/viewtopic.php?p=14104#p14104 nuo pirmo tikrai apsaugo, testinau viskas čiki piki. Nuo antruo jis neapsaugos, nes ten pagal IP ieškoma.
Dabar prieinam prie Tetusis duoto kodo > http://www.amxmodx.lt/viewtopic.php?p=14055#p14055 , kaip jis ten veikia? Jei naudosiu aš jo kodą, tai ar mano rastas pirmasis kodas dar beturės kokią vertę? Iškilo toks klausimas, nes Tetusis sako: "gali visus esamus pluginus nuo apsaugu istrinti bei pamirsti, nes jie nera effektyvus, sito tik tau tereikia,zmogau"

-- 2012 Lap 05 23:06 --

Netinkamai gal išsireičkiau apie Tetusis plugino veikimo supratimą, suprantu tiek dar, kad pluginas iš logų randą tekstą "traffic temporary blocked from", paima toliau einantį IP ir jį užbanina. Klausimas pagrindinis ar pirmasis kodas dar turi vertę ar jis tik bereikalingai resursus valgys, jei jau yra naudojamas Tetusis'o duotasis kodas?
Last edited by GhostMan on 2012 Nov 05 22:07, edited 3 times in total.
NWK.LT Counter-Strike 1.6 Serveriai:
  • War3FT ★ [url=steam://connect/cs.nwk.lt:27015]cs.nwk.lt:27015[/url]
  • JailBreak ★ [url=steam://connect/cs.nwk.lt:27016]cs.nwk.lt:27016[/url]
  • Public ★ [url=steam://connect/cs.nwk.lt:27017]cs.nwk.lt:27017[/url]
  • DeathRun ★ [url=steam://connect/cs.nwk.lt:27018]cs.nwk.lt:27018[/url]
  • Hide'N'Seek ★ [url=steam://connect/cs.nwk.lt:27019]cs.nwk.lt:27019[/url]

User avatar
Koti
Jau po truputį tampa savu
Posts: 192
Joined: 2012 Oct 24 14:37

Re: Demesio Naujas FLOODERIS!

Post by Koti »

Nesikompilina kazkodel man tie abudu su orpheu.

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: Demesio Naujas FLOODERIS!

Post by aaarnas »

Tavo pluginas skaičiuoja kiek kartų tas kenkėjas jungiasi į serverį. Jei viršija leistiną skaičių, tai gauna baną.
Tetusis pluginas tikrina konsolę ir žiūri kuriuos įrašus dproto aptiko kaip kenkėjus ir dėlioja banus.

Maniškis pluginas yra nuo antro exploito, tad patikrinkit, jei kažkiek veiksminga, tai padarysiu pilnai tvarkingą visiems atvejams.
Pluginas deda banus 60234 ir 27001 portams. Jei yra daugiau portų, ne tik šie, tai padarysiu kitaip tada.
Žodžiu praneškit daugiau informacijos :)
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

GhostMan
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 311
Joined: 2012 Jun 30 17:52

Re: Demesio Naujas FLOODERIS!

Post by GhostMan »

Nu tai waldoss ar azero atsiųskit tą hlproxy, nes aš jo neturiu, pasijungsiu atskirą areną ir mėginsiu žiūrėt ar arno pluginas padeda ar ne - poto visis turėsim padorią apsaugą.
NWK.LT Counter-Strike 1.6 Serveriai:
  • War3FT ★ [url=steam://connect/cs.nwk.lt:27015]cs.nwk.lt:27015[/url]
  • JailBreak ★ [url=steam://connect/cs.nwk.lt:27016]cs.nwk.lt:27016[/url]
  • Public ★ [url=steam://connect/cs.nwk.lt:27017]cs.nwk.lt:27017[/url]
  • DeathRun ★ [url=steam://connect/cs.nwk.lt:27018]cs.nwk.lt:27018[/url]
  • Hide'N'Seek ★ [url=steam://connect/cs.nwk.lt:27019]cs.nwk.lt:27019[/url]

Igor
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 72
Joined: 2012 Aug 16 11:26
Skype: siauliu.lt

Re: Demesio Naujas FLOODERIS!

Post by Igor »

Pokolkas nepadeda, jau išbandžiau, neblokuoja port'ų, bandys kažką kitko.

EDIT: nebent banink IP: amx_addban IP
Counter-Strike 1.6 Download -> http://counter-strike-download.siauliu.lt/
Counter-Strike 1.6 Serveris -> cs.siauliu.lt:27015

Tetusis

Re: Demesio Naujas FLOODERIS!

Post by Tetusis »

Igor wrote:Pokolkas nepadeda, jau išbandžiau, neblokuoja port'ų, bandys kažką kitko.

EDIT: nebent banink IP: amx_addban IP
viskas veikia, atsinaujink engine,dproto, paprasciau naudoti yra addip...

EDIT: pamirsau imesti signatures ._____________. del kurio sis mano nurodytas pluginas neveike
Attachments
trafficfloodsignatures.rar
(992 Bytes) Downloaded 211 times

Igor
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 72
Joined: 2012 Aug 16 11:26
Skype: siauliu.lt

Re: Demesio Naujas FLOODERIS!

Post by Igor »

Arba per iptables:

Code: Select all

iptables -I INPUT -p tcp --destination-port 60234 -j DROP
Counter-Strike 1.6 Download -> http://counter-strike-download.siauliu.lt/
Counter-Strike 1.6 Serveris -> cs.siauliu.lt:27015

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests