Del web scriptinimo

Kalbos apie viską kas nesusiję su kitais forumais.
life55
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 248
Joined: 2011 Nov 05 17:24
Skype: nezinoma

Del web scriptinimo

Post by life55 »

Sveiki kaip padaryti pvz: kai paspaudi ant "adminu komandos" tai ir ismestu man jas, nes as padariau ta knopke, bet nezinau kaip padaryti kad kai paspaudi ka nors ismestu,

User avatar
Vebsteris
Jau po truputį tampa savu
Posts: 195
Joined: 2011 Aug 20 14:08

Re: Del web scriptinimo

Post by Vebsteris »

Kaip suprantu HTML?

<a href="tavo_puslapis.html">Adminu komandos</a>

Vietoj tavo_puslapis.html pakeisk į savo.

life55
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 248
Joined: 2011 Nov 05 17:24
Skype: nezinoma

Re: Del web scriptinimo

Post by life55 »

Ne as jau padares ta knopke kad paspaust ant jos, bet man dabar reikia kad kai paspaudi tave ir numestu ten. Ir reikia kad butu kur rasyt man viska ten. Jai supratai

User avatar
Vebsteris
Jau po truputį tampa savu
Posts: 195
Joined: 2011 Aug 20 14:08

Re: Del web scriptinimo

Post by Vebsteris »

Nežinau ar suprasi, ką sakau. Nes tu prašai pagalbos, nors nifiga neieškai Google šaltinio apie tai. Mokykis: www.w3schools.com

life55
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 248
Joined: 2011 Nov 05 17:24
Skype: nezinoma

Re: Del web scriptinimo

Post by life55 »

Na aš ten nesuprantu tikrai nieko. Man tiesiog reikia kodo kaip paspaudus ant tam tikros knopkes ismestu mano surasyta teskta, kaip pavyzdziui:

Code: Select all

                <tr>                    <td align="left">                        <table cellpadding="0" cellspacing="0">                            <tr>                                <td class="cellpic-zalias" align="center">                                    Admin užsakymas 5lt/men                                </td>                            </tr>                            <tr>                                <td class="turinys-zalias">                                    <div style="margin-left:12px;">                                        Negali būti užbanintas<br />                                        Gali baninti amx_banmenu<br />                                        Gali slayinti/slapatinti amx_slapmenu<br />                                        Gali kickinti amx_kick<br />                                        Gali pašokti 2x į orą<br />                                        Gali rašyti per @<br />                                        Rodys jus per /admins<br />                                        Gausit viską tą patį ką gali vip<br />                                        Rodys jus per /vips<br />                                     </div>                                </td>                            </tr>

User avatar
Vebsteris
Jau po truputį tampa savu
Posts: 195
Joined: 2011 Aug 20 14:08

Re: Del web scriptinimo

Post by Vebsteris »

Nafik table daryti jeigu pats paprasčiausias būdas yra:

Code: Select all

Admin užsakymas 5LT/mėn<br /><br />Negali būti užbanintas<br />Gali baninti amx_banmenu<br />Gali slayinti/slapatinti amx_slapmenu<br />Gali kickinti amx_kick<br />Gali pašokti 2x į orą<br />Gali rašyti per @<br />Rodys jus per /admins<br />Gausit viską tą patį ką gali vip<br />Rodys jus per /vips

life55
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 248
Joined: 2011 Nov 05 17:24
Skype: nezinoma

Re: Del web scriptinimo

Post by life55 »

graziau atrodo. Tai gali parodyt kaip padaryt?

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: Del web scriptinimo

Post by aaarnas »

Tau reikia, kad paspaudus mygtuką atsidarytų ekrane mažas langelis su info?

Čia jau javascript reikia
 
<script language="JavaScript" type="text/JavaScript">
function MM_openBrWindow(theURL,winName,features) { //v2.0
  window.open(theURL,winName,features);
  return false;
}
</script>
<a href="javascript:" onclick="MM_openBrWindow('http://www.web.lt/tavofailiukas.html',' ... height=500')">Nuoroda</a>
 
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

User avatar
psychical
Viršininkas
Posts: 2094
Joined: 2011 Mar 12 22:19
Skype: tautvydas11
Location: Linksmakalnis
Contact:

Re: Del web scriptinimo

Post by psychical »

Arnai, nebutina, galima ir taip:

Code: Select all

onclick="window.open('sadmin/index.php','','width=500,height=200,scrollbars=yes');return false;"
:))
Last edited by psychical on 2011 Dec 28 10:32, edited 2 times in total.

life55
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 248
Joined: 2011 Nov 05 17:24
Skype: nezinoma

Re: Del web scriptinimo

Post by life55 »

Padarau, bet uzerorina...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests